Паперові тарілки від Екопосуд

Паперові тарілки – це чудовий вибір для організації швидкого та економічного сервірування столу як на повсякденних обідах, так і на святкових заходах. Якщо вам потрібно вразити гостей на корпоративному обіді чи виїзному заході, то білі одноразові картонні тарілки  від інтернет-магазину "Екопосуд" станутьдуже вдалим доповненням. Ми пропонуємо широкий вибір тарілок різних розмірів та форми, які допоможуть зручно та стильно сервірувати стіл при будь-яких обставинах.

Переваги використання паперових тарілок.

Використання паперових тарілок має неодмінну перевагу - гігієнічність. Вони дозволяють уникнути ризику зараження інфекційними захворюваннями, особливо важливо це в закладах громадського харчування. Також це надійний захист під час проведення дегустацій на виставках чи масових заходах. Насолоджуйтесь їжею, про решту подбає «Екопосуд»!

Чому необхідно вибрати саме паперовий посуд?

Паперові тарілки високо цінують за низку позитивних характеристик:

• Стійкість до різних температурних режимів.

• Безпека для здоров'я.

• Натуральність матеріалу.

• Компактність.

• Низьку вагу.

• Відсутність ризику травматизму. Такий вид столового приладдя легко утилізувати, що звільняє від  процедури миття забрудненого посуду.

Де потрібен паперовий посуд?

Одноразовий посуд активно застосовується у різних сферах, таких як громадське харчування, послуги з доставки їжі, гіпермаркети та ресторани. Його популярність також виявляється під час пікніків та організації виїзних подій. Купувати паперові тарілки оптом варто тоді, коли планується такі події:

• Обслуговування у літніх кафе.

• Заходи для дітей.

        • Шведський стіл.

        • Корпоративне свято.

        • Сімейне свято.

        • Поїздки на природу.

Паперовий одноразовий посуд добре зарекомендував себе, особливо під час організації виїзних весіль та святкувань.

Асортимент одноразових тарілок.

Щодо вибору одноразових тарілок, наш інтернет-магазин "Екопосуд" пропонує кілька напрямків: повсякденний, святковий та спеціальний.

Для повсякденного використання можна обрати круглі або прямокутні тарілки різних діаметрів. Такий посуд маленького розміру ідеально підходить для десертів та порційних страв. Моделі середнього та великого діаметру чудово підходять для подачі гарнірів.

Під час прикрашання святкового столу особливо ефектно виглядають тарілки для салату чи морозива з гофрованими краями. Вони створюються за допомогою спеціальної термоформованої технології. Цей кухонний аксесуар має достатню глибину, щоб елегантно подати порцію десерту або салату.

Паперові тарілки під піцу мають низькі бортики та середній або великий діаметр, що робить їх дуже зручними для використання. Вони ідеально підходять для подачі кусочків піци, оскільки можна легко перенести їх на індивідуальну тарілку.

Для інших страв, наприклад, асорті з суші, ідеально підходять великі прямокутні паперові тарілки. Їх зручно використовувати для подачі різних страв, забезпечуючи зручне сервірування на святковому столі.

Ціна = якість

Оптова вартість паперових тарілок від виробника в інтернет-магазині «Екопосуд » дарує вам можливість значно зекономити, навіть якщо ви робите велике замовлення. При цьому, якість товару залишається на високому рівні, що робить ваше святкове або повсякденне сервірування ще приємнішим.

Август 16, 2023 – 16:29

Наборы отмычек инструменты защиты

Вибір дверей в сауну та лазню

​Как создать криптокошелек

Фітнес Клуб на Борщагівці в Києві

​Спирт «Пшеничная слеза» в Украине